+90 232 282 14 52

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

Şirketimizin kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Yılmaz ÜZEYİROĞLU Ağrı Tutak ilçesi REŞE köyünde 1969 yılında doğmuştur. 1985 ten beri inşaat sektörünün içinde olup ve bu sektörde çok büyük mücadele vererek rakiplerine inşaat kalitesinde büyük fark atarak çok büyük projeler gerçekleştirmiştir. Firmamızın yaptığı projelerindeki en büyük özellik, faiz almamasıdır.

Ayrıca birçok vatandaşa ve kuruluşlara, eğitime destek amacıyla yardımlarını esirgemeyerek kazancının bir kısmını bağışlamıştır. FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ’NDE KONGRE ÜYESİDİR.  ÜLKE EKONOMİSİNİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN YAPILAN CİDDİ YATIRIMLARDA SÖZ SAHİBİDİR.

ÜZEYİROĞLU İNŞAAT Taahhüt Gıda Petrol Turizm Otomotiv İç ve Dış Ticaret San. Ltd. Şirketi inşaat sektöründe İzmir Kuşadası ve Türkiye genelinde önemli projelere imza atmıştır. Alışveriş merkezi, Hotel, Rezidans Daireler, İş Merkezi ve Lüx Villa Projeleri hayata geçirip, tamamladığımız projelerin uzun yıllar takip ve gelişimini devam ettirdik.

Günümüz standartlarını da göz önünde bulundurarak en üst standartlarda İnsan ve Çevre duyarlılığını ön planda tutarak yeni projeler üretmeye devam etmekteyiz. Kaliteli ve ilkeli hizmet anlayışımız ile modern yaşam ve ticaret alanları inşaa etmeye devam ediyoruz.